تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانکی

78
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانکیReviewed by سایت تحلیلها on Jan 30Rating: 4.5تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانکی تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانکی

تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانکی

شکل تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانکی


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

برای تحلیل شاخص بانک در ابتدا نمودار هفتگی را مورد بررسی قرار میدهیم.همانطور که در نمودار بالا مشخص است در هفته گذشته شاخص این صنعت با حجم بالا* توانست از ابر ایچیموکو خود عبور کند و تا مقاومت 726 خود پیش رود،برای هفته جاری با تثبیت بالای ابر انتظار عبور نه چندان مشکل از این مقاومت می رود.

از موقعیت RSI , MACDOSMA  میتوان به تمایل بازار به این صنعت پی برد که سناریو صعود را تقویت میکند.

نمودار تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانکی

حال نمودار روزانه صنعت بانک را مورد بررسی قرار می دهیم.همانطور که مشاهده میکنیم شاخص در کانال صعودی قرار دارد و دو منطقه حمایتی قوی مشخص شده نشان از احتمال ریزش بسیار پایین در این صنعت دارد.با توجه به جمیع جوانب هر منفی احتمالی در اوایل هفته میتواند فرصت خرید محسوب شود.

 

منبع : شرکت کارگزاری سهام بارز

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن