تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانکی

970
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانکی Reviewed by فرزاد عباس زاده on Oct 24Rating:

 

سلام بر دوستان،امیدوارم هفته ی خوبی را پشت سر گذاشته باشید.

تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانکی:


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

امروز در صدد بررسی روندی و زمانی شاخص گروه صنعت بانکی هستیم.مطابق شکل زیر همانطور که شاهدیم مدتی ست بازار نگاه ویژه ای به گروه واسطه های مالی دارد.این اقبال ویژه ،سبب ساز فراهم آمدن موقعیتی استثنایی در نماگر این صنعت شده است.

طبق شکل از زمان ریزش سیستماتیک بازار از اواخر پاییز سال 92 ریزشی دسته جمعی را از گروه هم شاهد بودیم.اصلاح پیچیده ی همه ی زیرمجموعه ها با رعایت وزن و سرمایه منجر به شکل گیری کف هایی پایین تر از کف های قبلی در این شاخص شد و روند نزولی با شیب پایدار را تشکیل داد.

توسط سه خط متقارن، شکل زیر کانالیزه شده است.رالی دسته جمعی گروه منجر به خروج از سقف کانال شده و نوید روزهای بهتری را به بازار می دهد.تلاقی نسبت های معتبر فیبو های زمانی ریتریس و آلترناتیو از 15 تا 22 اکتبر گواه بازگشت گروه را می داد که این امر منجر به نفوذ به خط روند نزولی شد.با این تفاسیر و با توجه به وضعیت اسیلاتور های روند نما علی الخصوص rsi که در پارامتر بهینه از حالت نزولی خارج شده اند،انتظار رشد در میان مدت از گروه بعید نیست

.علاوه بر این،تلاقی فیبو های زمانی حکایت از یک برگشت قیمتی دیگر از 2 تا 12 دسامبر را می دهند.

 

 

 

تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانکی

 

 

پر سود باشید…

 

bashgah-banner nokhbegan-start

1 نظر

نطر گذاشتن