تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک و موسسات اعتباری

145
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک و موسسات اعتباریReviewed by سایت تحلیلها on Feb 13Rating: 4.5تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک و موسسات اعتباریتحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک و موسسات اعتباری

شاخص بانک در نمودار روزانه و الیوت در موج 3 صعودی می باشد. رنگ قرمز Jti  نشان از وجود پول هوشمند در این صنعت است و اندیکاتور volume30 حجم بالای معاملات اخیر نماد های این گروه را نشان می دهد. در دوروز گذشته اصلاحی جزئی در این شاخص دیده شد ، ولی کماکان در موج 3 خود مانده و تا زمانی که شاخص از کانال رگرسون خارج نشده و میانگین متحرک خود را نشکسته نمی توان گفت وارد موج 4 شده است. با این نگاه می توان گفت سرمایه گذاری بلند مدت در این صنعت می تواند سودمند باشد.

مقاومت اول ، 790 واحد و در مرحله بعد محدوده مقاومتی 830 واحد تا 847 واحد سر راه این موج 3 قرار دارند. در صورت اصلاح مجدد می توان محدوده حمایتی 752 واحد تا 772 واحد را برای ورود به این صنعت مد نظر قرار داد.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

کف کانال رگرسون حمایت 730 واحد می باشد. PTI شاخص عدد 77 را نشان می دهد که این مطلب گویای رسیدن به موج 5 صعودی در میان مدت این صنعت است.

شکل تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک و موسسات اعتباری

در نمودار هفتگی می توان گفت شاخص بانک در موج 5 صعودی می باشد. قرمز شدن  jti  و واگرایی در  osc این مطلب را تایید کرده. در این نمودار هدف 926 واحد برای انتهای موج 5 نشان داده شده است.

تصویر تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک و موسسات اعتباری

 

منبع : شرکت کارگزاری سهام بارز

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن