تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک

107
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانکReviewed by سایت تحلیلها on Feb 8Rating: 4.5تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک

تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک

تصویر تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در نمودار هفتگی شاخص گروه بانکی دو مقاومت مهم بر سر راه صعود این صنعت مشاهده می شود که با توجه به جمیع جوانب (موقعیت RSI و صعودی بودن روند با استناد به ADX و MACDOSMA) عبور از مقاومت اول(731) بسیار محتمل می باشد .شکستن مقاومت 770 نیاز به حجم بالای معاملات در این گروه دارد که این مهم با توجه به روند فعلی دور از ذهن نیست.

نمودار تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک

حال اگر از دید روزانه نمودار این صنعت را مورد مطالعه قرار دهیم،مشاهده می شود که شاخص در موج 3 صعودی تایید شده است و با توجه به این مطلب احتمال شکسته شدن مقاومتهای معرفی شده در بالا قوت می گیرد.هدف قیمتی مشخص شده در نمودار بالا( 842) میتواند هدف قیمتی در کوتاه مدت محسوب شود.

مادامی که نمودار در کانال صعودی قرار دارد این صنعت فرصت خرید به سهامداران میدهد و حجم خرید با توجه به موقعیت قیمت و کانال قابل تعیین است.

 

منبع : شرکت کارگزاری سهام بارز

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن