تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک

30
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانکReviewed by سایت تحلیلها on Feb 16Rating: 5.0تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانکتحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک

تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک

تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک

در نمودار هفتگی همانطور که پیش بینی میشد از مقاومت 731 با قدرت عبور کردیم و در حال حاضر  به مقاومت بسیار مهم 774 نزدیک شده ایم که با توجه به اندیکاتورهای بالا عبور از آن در کوتاه مدت محتمل به نظر میرسد که در صورت تثبیت بالای این مقاومت روند صعودی جدیدی در این صنعت در پیش خواهیم داشت .در صورت عدم توانایی شاخص بانکی در شکستن این مقاومت نقطه 731 خود بعنوان منطقه حمایتی قوی عمل خواهد کرد که احتمال کاهش بیش از حد را به شدت کاهش خواهد داد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک

در نمودار روزانه نیز شاخص این گروه همچنان در کانال صعودی قرار دارد و با توجه به jti این مسئله مبرهن است که پول هوشمند همچنان در این صنعت وجود دارد.
با توجه به جمیع جوانب این گروه محل مناسبی برای سرمایه گذاران میان مدت و بلند مدت می تواند باشد((کم ریسک بودن یکی دیگر از نقاط مثبت این گروه محسوب میشود))

منبع: شرکت کارگزاری سهام بارز
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن