تحلیل تکنیکال شاخص گروه خودرویی

152
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص گروه خودروییReviewed by سایت تحلیلها on Feb 6Rating: 4.5تحلیل تکنیکال شاخص گروه خودرویی تحلیل تکنیکال شاخص گروه خودرویی

شکل تحلیل تکنیکال شاخص گروه خودرویی  تصویر تحلیل تکنیکال شاخص گروه خودرویی

شاخص گروه خودرو به یکی از مهمترین و قویترین مقاومتهای خود نزدیک شده است که همانطور که در نمودار مشخص است در دو سال اخیر همیشه نسبت به آن واکنش منفی نشان داده است.حجم بالای معاملات چهارشنبه از نکات قابل تآمل این گروه میباشد که معاملات روزهای اول این هفته را برای این صنعت بسیار مهم میکند.البته با توجه به ADX و RSI احتمال اصلاح در کوتاه مدت وجود دارد که با توجه به عبور شاخص از ابر ایچیموکو این اصلاح نمی تواند زیاد باشد.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال شاخص گروه خودرویی  تصویر تحلیل تکنیکال شاخص گروه خودرویی

در شمارش امواج الیوت نیز شاخص خودرو میتواند در انتهای موج 3 صعودی قرار داشته باشد و صحبتهای مطرح شده بالا از این نگاه هم مورد تایید می باشند.

البته عبور پرحجم از مقاومت مورد بحث روند کلی معاملات این صنعت را تغییر می دهد.

 

منبع : شرکت کارگزاری سهام بارز

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن