تحلیل تکنیکال شاخص گروه خودرو

94
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص گروه خودروReviewed by سایت تحلیلها on Feb 10Rating: 4.5تحلیل تکنیکال شاخص گروه خودرو تحلیل تکنیکال شاخص گروه خودرو

نمودار هفتگی شاخص خودرو

شاخص خودرو با حجم بالایی که در معاملات این هفته داشت توانست از Pivot دوساله خود عبور کند. برای تثبیت صعود شاخص لازم است پایان هفته کاری عدد در بالای Pivot قرار گیرد. در صورت اصلاح می توان خود این Pivot ها را به نوعی یک حمایت مستحکم نامید. Macd و Rsi نیز گویای قدرت این صعود در نمودار هفتگی شاخص می باشند.
شکل تحلیل تکنیکال شاخص گروه خودرو

 لازم به ذکر است در نمودار هفتگی ، شاخص از کانال نزولی خود با قدرت خارج شده که این مطب گویای صعودی بودن این صنعت می باشد. همچنین حجم بالای معالات در نماد های این گروه مهر تاییدی بر مطالب فوق می باشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

56

نمودار روزانه شاخص خودرو

این صنعت از نگاه الیوت در موج 3 صعودی قرار دارد و تا زمانی که از کانال رگرسیون خود خارج نشده و میانگین متحرک خود را نشسکسته نمی توان گفت تغییر جهت داده و وارد موج 4 شده است. کف این کانال عدد 15719 واحد می باشد.

مقاومت هایی که با باند صورتی رنگ نشان داده شده اند می توانند باعث اصلاحی کوچک در این صنعت شوند. رنگ  قرمز Jti نشان از وجود پول هوشمند در این صنعت می باشد که این مطلب نشان می دهد مسیر کماکان صعودیست.

نمودار تحلیل تکنیکال شاخص گروه خودرو

 

منبع : شرکت کارگزاری سهام بارز

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن