تحلیل تکنیکال شاخص گروه خودرو

551
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص گروه خودروReviewed by سایت تحلیلها on Jan 13Rating: 4.5تحلیل تکنیکال شاخص گروه خودرو تحلیل تکنیکال شاخص گروه خودرو

شکل تحلیل تکنیکال شاخص گروه خودرو

همانطور که در نمودار مشخص است شاخص گروه خودرویی به نقطه مقاومتی مهمی(10574 خط قرمز رنگ)  رسیده است که در صورت شکستن آن عبور از مقاومت 11137 نیز چندان دور از ذهن نمیباشد و در صورت اصلاح احتمالی حمایت 9513 بسیار نزدیک است و اجازه ریزش بیش از حد انتظار را نمیدهد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

موقعیت فعلی RSI و همچنین درگیر بودن قیمت با خط میانی باند بولینگر موید نکات فوق هستند.

9از نظر امواج الیوت شاخص خودرو میتواند درون موج 3 صعودی در نظر گرفته شود ( البته برای تایید این مطلب شکسته شدن مقاومتهای مشخص شده با حجم معاملات بالای حاصل از ورود نقدینگی جدید الزامی میباشد)، که در صورت تایید این موج میتوانیم چشم انتظار روزهای بسیار بهتری در این صنعت باشیم.

 

منبع : شرکت کارگزاری سهام بارز

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن