تحلیل تکنیکال شاخص گروه دارویی

237
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص گروه داروییReviewed by سایت تحلیلها on Nov 3Rating: 5.0تحلیل تکنیکال شاخص گروه داروییتحلیل تکنیکال شاخص گروه دارویی

تحلیل تکنیکال شاخص گروه دارویی

تحلیل تکنیکال شاخص گروه دارویی

در تحلیل تکنیکال شاخص گروه دارویی در تایم فریم روزانه، نمودار پس از تکمیل موج پنج صعودی در آستانه شکست خط حمایتی معتبر خود و آغاز روند اصلاحی می باشد. موج اصلاحی محتمل به عنوان موج ۴ اصلاحی در تایم فریم ماهیانه به شمار می آید. محدوده ۵۶٠٩-۵۵٠٨، PRZ الگوی هارمونیک نزولی Butterfly بوده که با توجه به واگرایی منفی تشکیل شده در هر دو اندیکاتور RSI و MACD احتمال تایید و شروع اصلاح نسبتا سنگین از محدوده مذکور وجود خواهد داشت. ورود به سهام گروه مربوطه( گروه مواد دارویی) با توجه به وضعیت اصلاحی شاخص این گروه، مناسب ارزیابی نمی شود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

منبع : شرکت کارگزاری آبان

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن