روند شاخص گروه سیمان چگونه است ؟

1499
telegram nokhbegan-start
روند شاخص گروه سیمان چگونه است ؟ Reviewed by فرزاد عباس زاده on Nov 22Rating:

 تحلیل تکنیکال شاخص گروه سیمان :

شاخص گروه سیمان را در تایم روزانه مد نظر قرار دادیم .همانطور که پیداست نماگر گروه در تایم بلند مدت دارای روند صعودی با شیب تند،در تایم میان مدت روند نزولی با شیب ملایم در تایم کوتاه مدت از روند صعودی با شیب تند برخوردار است.وضعیت شمارشی امواج اصلاحی تحت یکی از سناریو ها به صورت شکل زیر است.جدای از این مطلب در کوتاه مدت شاهد تکمیل الگوی AB=CD  در تلاقی نسبت های 61.8% فیبوناچی زمانی هستیم که منجر به ریزش گروه گردید.

در نگاه کلاسیک نیز در حداقل امر شاهد خروج نماگر از کانال نزولی 202 روزه هستیم که خود گواه بر رشد در اینده خواهد بود.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

با توجه به وضعیتی که در اسیلاتور شاخص قدرت نسبی روند با آن روبرو هستیم انتظار روند متعادل و مثبتی در میان مدت از گروه داریم.در کوتاه مدت نیز با توجه به رسیدن شاخص نوسانی دی تی به منطقه ی اشباع از فروش (فروش هیجانی) بازگشت گروه در اینده ی نزدیک دور از ذهن نخواهد بود.

 

شاخص گروه سیمان روزانه  تصویر تحلیل تکنیکال شاخص گروه سیمان

نتیجه گیری :

انتظار برای رشد در میان مدت برای گروه فراهم است . پیشنهاد می گردد در زمان برگشت بازار از دید این گروه بخشی از پرتفوی خود را اختصاص دهید.

bashgah-banner

2 نظرها

نطر گذاشتن