تحلیل تکنیکال شاخص گروه شیمیایی

67
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص گروه شیمیاییReviewed by سایت تحلیلها on Feb 27Rating: 4.5تحلیل تکنیکال شاخص گروه شیمیاییتحلیل تکنیکال شاخص گروه شیمیایی

تحلیل تکنیکال شاخص گروه شیمیایی

شاخص شیمیایی در نمودار روزانه – الیوت در موج 4 صعودی خود قرار دارد و برای وارد شدن به موج 5 می بایست از میانگین متحرک خود و باند صورتی رنگ عبور کند که این مطلب می تواند به سختی رخ دهد. در صورت عبور از این مقاومتها می توان اهداف 5725 واحد را در مرحله اول و 6066 واحد را در مرحله بعدی برای این شاخص در نظر گرفت. در صورت اصلاح بیشتر ، سطوح حمایتی 5322 واحد و 5202 واحد را می توان مطمئن دانست و ریزش بیش از حد سناریوی صعودی را به چالش می کشد.
رنگ  Jti  از قرمز به آبی تبدیل شده که این مطلب نشان دهنده خروج نسبی پول از این صنعت است.

تحلیل تکنیکال شاخص گروه شیمیایی تصویر تحلیل تکنیکال شاخص گروه شیمیایی


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در نمودار هفتگی و الیوت می بینیم که شاخص شیمیایی در موج 5 خود قرار دارد. در صورت عبور از مقاومت های قدرتمندی که در بالای شاخص با رنگ صورتی رنگ نشان داده شده اند ، می توان گفت موج 3 صعودی قدرتمندی در حال شکل گیریست. قرمز بودن  Jti  سناریوی صعودی بودن این شاخص را در میان مدت می تواند پر رنگ تر کند.

تحلیل تکنیکال شاخص گروه شیمیایی تصویر تحلیل تکنیکال شاخص گروه شیمیایی

ناگفته نماند ، شاخص شیمیایی اگر از خط روند حمایتی به سمت پایین عبور کند الگوی سروشانه سقف را به وجود می آورد که در این صورت باید با احتیاط به این صنعت نگاه کرد.

تحلیل تکنیکال شاخص گروه شیمیایی تصویر تحلیل تکنیکال شاخص گروه شیمیایی

 

منبع : شرکت سهام بارز
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن