تحلیل تکنیکال شاخص گروه فلزات اساسی

32
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص گروه فلزات اساسیReviewed by سایت تحلیلها on Feb 3Rating: 4.5تحلیل تکنیکال شاخص گروه فلزات اساسی تحلیل تکنیکال شاخص گروه فلزات اساسی

تحلیل تکنیکال شاخص گروه فلزات اساسی

شکل تحلیل تکنیکال شاخص گروه فلزات اساسی


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

004

در دو هفته اخیر حجم معاملات این گروه بعد از مدتها بالا رفته است و با توجه به موقعیت فعلیMACDOSMA و RSI ،گروه در موقعیت خرید قرار گرفته است .البته مقاومت بسیار مهم 26424 در مسیر صعودی شاخص قرار گرفته است که انطباق این مقاومت با کف ابر ایچیموکو قدرت آن را افزایش داده است و شکستن آن احتیاج به حجم بالای معاملات دارد اما در صورت اصلاح حمایتهای مشخص شده نقاط ورود مناسبی می باشند.

در نمودار روزانه نیز مشاهده می شود شاخص با عبور از 23554 روند جدیدی را می تواند در پیش بگیرد(البته تثبیت بالای این عدد ملاک قضاوت می باشد).

سایر مقاومتها و حمایتهای مهم روی نمودار مشخص شده است.

 

منبع : شرکت کارگزاری سهام بارز

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن