تحلیل تکنیکال شاخص گروه قندی

152
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص گروه قندیReviewed by سایت تحلیلها on Jan 19Rating: 5.0تحلیل تکنیکال شاخص گروه قندیتحلیل تکنیکال شاخص گروه قندی

تحلیل تکنیکال شاخص گروه قندی

همانگونه که در نمودار تغییرات شاخص گروه قند و شکر دیده می‌شود، این شاخص در یک روند صعودی قرار دارد، یعنی همیشه کفها بالاتر از کف قبلی و سقف‌ها بالاتر از سقف قبلی تشکیل شده است. و در آخرین حرکت این شاخص نتوانسته است از مقاومت تغییر سطوح خود در 4862واحد عبور کند و به این تراز عکس‌العمل نشان داده، و شروع به ریزش کرده است.  در حال حاضر با افت 466واحدی به حمایت تغییر سطوح خود در تراز 4395واحد رسیده و در صورتی که بتواند از آن عبور کند، می‌توان هدف این شاخص را تراز 4150واحد، همراه با تکمیل دو الگوی هارمونیک AB=CD و Bat در نظر گرفت. ودر صورتی که این شاخص بتواند پایین‌تر از حمایت دیگر خود در 4058 واحد بسته شود، می‌توان گفت روند صعودی سهم پایان یافته است.

نمودار 1 تحلیل تکنیکال شاخص گروه قندی


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار 2 تحلیل تکنیکال شاخص گروه قندی

البته با دید کوتاه مدت‌تر نیز می‌توان الگوی هارمونیک AB=CD را مشاهده کرد که نوید از یک رشد کوتاه مدتی می‌دهد.

نمودار 3 تحلیل تکنیکال شاخص گروه قندی

نتیجه‌گیری: در صورتی که این شاخص بتواند از حمایت تغییر سطوح خود در 4395 واحد عبور کند، می‌توان هدف این ریزش را 4150 واحد در نظر گرفت. و در دید کوتاه‌ مدت‌تر قبل از شکسته شدن این تراز در قالب اصلاح مسیر نزولی کمی رشد در این شاخص دور از انتظار نیست.

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن