تحلیل تکنیکال شاخص گروه قند و شکر

1057
telegram nokhbegan-start

با سلام خدمت کاربران گرامی تحلیلها

در ادامه با تحلیل شاخص گروه قند و شکر در خدمت شما هستیم


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در نمودار زیر قیمت شکر جهانی را مشاهده می کنید1 تصویرقیمت در مدت حدود 3 سال قادر نبوده از محدوده جاری بگذرد که در نمودار نمایش داده شده است تثبیت قیمت بالای 20 دلار نوید افزایش بیشتر قیمت را می دهد

2 تصویردر نمودار بالا شاخص قند و شکر در تایم روزانه را مشاهده می کنید، شاخص همکنون در نزدیکی سطح حمایتی بسیار مهمی قرار دارد که با حمایت داینامیک یکساله همپوشانی دارد بازگشت در این محدوده محتمل می باشد

3 تصویر

از نظر زمانی ممکن است شاخص به صورت ناقص یا به صورت کامل اثلاح زمانی داشته باشد که در نمودار مشخص است

4 تصویرنمودار های کاگی همچنان روند صعودی شاخص را نشان می دهند به نظر با شکست حمایت مشخص شده روند هم نزولی شود

5 تصویردر پایان در صورت شکسته شدن حمایت مورد نظر تشکیل الگوی بت بسیار محتمل می باشد

نتیجه: در حال حاضر شاخص حمایت فوق العاده مهمی را در محدوده 4400 الی 4500 را در پیش دارد که از اهمیت بالایی برخوردار است ممکن است مدتی در این محدوده اصلاح زمانی داشته باشیم که عرض شد ممکن است کامل یا ناقص باشد در صورت شکست این حمایت احتمال ریزش شاخص تا محدوده 3900 تا 4000 محتمل می باشد.

پیشنهاد می کنیم حتماً تحلیل 4 سهم لیدر این گروه را که احتمال رشد شارپی چند سال اخیر را با توجه به وضعیت خوب بنیادی شان می رود را با کلیک بر اینجا مشاهده نمایید.

عملکرد از معرفی سهم تا اردیبهشت ماه:

2 تصویر

buy-action تصویر

bashgah-banner

1 نظر

نطر گذاشتن