تحلیل تکنیکال شاخص گروه معدنی

664
telegram nokhbegan-start

با سلام خدمت شما همراهان همیشگی تحلیلها

در ادامه به تحلیل گروه معدنی خواهیم پرداخت:


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در زیر نمودار شاخص کانه فلزی در تایم هفتگی را مشاهده می نمایید

1همانطور که مشخص شاخص در سطح 23.6 فیبوناچی قرار دارد و شاخص الگوی کف دوقلو را تشکیل داده و دقیقا بر روی مقاومت قرار دارد

2در تایم روزانه شاخص تا سطح 78.6 رشد داشته و حال دقیقا روی این مقاومت است در حال حاضر اندکی زمان تا پایان روند باقی مانده است اسیلاتور DT در محدوده اشباع می باشد و در آستانه صدور سیگنال فروش است

3از منظر سیستم ایچی موکو تمامی عوامل صعود پر قدرت را نشان می دهد ممکن است در آینده اصلاحی تا محدوده ابر کومو داشته باشد

4در نمودار سه خط شکست مقداری از قدرت خرید کاسته شده است

نتیجه : مقاومت پیش روی شاخص در حال حاضر همین محدوده یعنی 12000 که یک عدد روانی هم می باشد است در صورت شکست این مقاومت محدوده 12600 مقاومت بعدی شاخص است حمایت های شاخص در حال حاضر 11300 و 11000 می باشد با توجه به تشکیل الگوی دوقلو در صورت شکست مقاومت محدوده 12600 روند پس از پول بک با سرعت بیشتری حرکت خواهد کرد.

همچنین تحلیل 4 لیدر این گروه با توجه به وضعیت مناسب بنیادی این شرکت ها توسط کارشناسان تحلیلها فراهم گردیده که توصیه می شود حتما با کلیک بر اینجا آنها را مشاهده نمایید.

bashgah-banner nokhbegan-start

2 نظرها

نطر گذاشتن