تحلیل تکنیکال شاخص کل

35
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص کلReviewed by سایت تحلیلها on Feb 9Rating: 4.5تحلیل تکنیکال شاخص کل تحلیل تکنیکال شاخص کل

تحلیل تکنیکال شاخص کل

در نمودار هفتگی ، شاخص کل توانسته از مقاومت های خطی ، پیوت 2 ساله و ایچیموکوعبور کند. همچنین حجم بالای معاملات در روز کاری گذشته نشان داد این روند کماکان پابرجاست. در صورت عبور از محدوده مقاومتی 76941 واحد تا 78722 واحد می توان هدف 82822 واحد را برای شاخص کل در نظر گرفت. ناگفته نماند این مسیر می تواند با استراحت های کوتاه مدتی هم روبرو شود که چندان حائز اهمیت نیست.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شکل تحلیل تکنیکال شاخص کل

شاخص در نمودار روزانه کماکان در موج 3 صعودی خود قرار دارد و امروز با مقاومت خود برخورد خواهد کرد. ولی حجم بالای معاملات در درصد مثبت امروز و رشد شارپی شاخص می تواند عبور از این مقاومت را آسان کند که احتمال این سناریو بالا می باشد. ابزار های تحلیلی Jti , Osc , volume  نیز سناریوی صعود و موج 3 صعودی شاخص را تایید می کنند. این روند تا زمانی که شاخص از کانال رگرسون خود خارج نشده پابرجا می ماند و اصلاح یا استراحت شاخص می تواند نقطه ورودی برای سرمایه گذاری مجدد تلقی شود.

تصویر تحلیل تکنیکال شاخص کل

 

منبع : شرکت کارگزاری سهام بارز

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن