تحلیل تکنیکال شاخص کل

213
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص کلReviewed by سایت تحلیلها on Feb 22Rating: 4.5تحلیل تکنیکال شاخص کل تحلیل تکنیکال شاخص کل

شکل تحلیل تکنیکال شاخص کل  تصویر تحلیل تکنیکال شاخص کل

شاخص کل در ده روز اخیر بین مقاومت 78322 و حمایت 76728 متعادل شده است. عبور از مقاومت ذکر شده در کوتاه مدت برای ادامه روند صعودی شاخص بسیار حائز اهمیت می باشد که در اینصورت مقاومتهای مهم بعدی در راه صعود شاخص عبارتند از 80000 و 83500 .


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در صورت عدم توانایی در عبور از این مقاومت و شکسته شدن حمایت فوق ، منطقه حمایتی 74800-75000 بر سر راه اصلاح شاخص قرار دارد که خطر ریزش بیش از حد تصور را به شدت کاهش می دهد.

02 تصویر تحلیل تکنیکال شاخص کل

از دید امواج الیوت نیز شاخص کماکان در موج 3 صعودی قرار دارد و همچنان سیگنالی مبنی بر اتمام این موج صادر نشده است( در صورت شکسته شدن کانال صعودی و خط میانگین متحرک این سیگنال اعلام می شود) .مناطق حمایتی معرفی شده،در نمودار بالا نیز تایید شده اند.

03 تصویر تحلیل تکنیکال شاخص کلسرمایه گذارانی که با دید میان مدت و بلند مدت وارد بازار می شوند نباید زیاد نگران نوسانات بازار باشند و شاخص در نمودار هفتگی در ابتدای کانال صعودی(موج 5) قرار دارد و رنگ قرمز و جهت  jti  نشان از ورود پول هوشمند به بازار دارد.

 

منبع : شرکت کارگزاری سهام بارز

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن