تحلیل تکنیکال شاخص کل

226
telegram nokhbegan-start

سلام

با تحلیل تکنیکال شاخص کل در خدمتتان هستیم


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در تحلیل قبلی  در قسمت نتیجه گیری این جملات را نوشتیم:

  • محدوده مناسب خرید : 75000  محدوده مناسبی برای ورود یک پله ی نوسانی میباشد. هرچند اگر سهام مورد نظر تون به کف قابل اعتنایی رسیده باشد خرید در روزهای ابتدای هفته میتواند سودمند باشد
  • حد ضرر : به دلیل افت کافی حد ضرر مفهومی ندارد و پله ای خرید شود.

در هفته ای که گذشت شاهد تداوم معاملات خوب نفت در بعد بین المللی بودیم و در بازار داخلی نیز شاهد حمایت از گروههای مربوطه که شاخص ترینش گروه پالایشی بود.

همچنین گزارش افزایش سرمایه 114 درصدی خکاوه و گزارش خساپا از دیگر نکات قابل ذکر هفته گذشته میباشند که میتوانند هفته ی آینده بازار را تحت تاثیر قرار دهند.

و اما از بعد تکنیکی:  در محدوده 75800 شاهد حمایت از شاخص بودیم که منجر به ثبت سه کندل افزایشی به مجموع 600 واحد رشد بودیم. این رشد میتواند در قالب ریز موج اصلاحی حرکات ریزشی باشد و تا مثلث مقاومتی مشخص شده برسد. آخرین هدف این ریز موج محدوده  77300 میباشد. در صورتی که بالای این عدد تثبیت شود توانایی رشد تا  79000 واحد نیز وجود خواهد داشت و در صورت عدم عبور از 77300 واحد همان محدوده 75000 حمایت اول شاخص خواهد بود

ترازهای فیبوناتچی و بعضی جزییات به دلیل پیچیدگی نمودار حذف شده اند.

95.2.31Dailyدر قسمت اسیلاتورها شاهد وضعیت بسیار مطلوب استوک هستیم. این وضعیت میتواند منجز به ثبت یک هفته ی مثبت برای بازار سرمایه باشد.

همچنین rsi  نیز  محدوده همگرایی خطوط روند نزولی خود را شکسته و صعودی میباشد.

نکته قابل ذکر در نمودار هفتگی موقعیت مناسب استوک و کندل امیدوار کننده چکش میباشد در هفته گذشته به ثبت رسید.

نتیجه: در صورتی که بنا به پیشنهاد ما در هفته گذشته سهامی خریده یا اضافه نمودید با سهام خود بمانید و در صورت نقد بودن خرید یک پله نهایتا 40 درصدی را در سهامی که در حمایت خود میباشند یا در هفته ی گذشته کندل های بازگشتی به ثبت رسانده اند مناسب می دانیم.

در کنار شاخص کل یک سهم خوب معدنی با 18 درصد سود کوتاه مدتی تحلیل شده است که می توانید از اینجا مشاهده نمایید.

سهم خکاوه، سهم قبلی که در قیمت 145 تومان معرفی شد و نتیجه ان در تصویر زیر:(لینک مشاهده تحلیل)

dgdgd

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن