تحلیل تکنیکال شاوان | پالایش نفت لاوان

147
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاوان | پالایش نفت لاوانReviewed by سایت تحلیلها on Feb 5Rating: 4.5تحلیل تکنیکال شاوان | پالایش نفت لاوانتحلیل تکنیکال شاوان | پالایش نفت لاوان

تحلیل تکنیکال شاوان | پالایش نفت لاوان

با توجه به ساختار نمودار در تایم فریم روزانه شاوان، از اواخر مهر ۹۲ شاهد افت قیمت از محدوده ۴۱۴۰۰ ریال تا ۵۵۴۰ ریال در اواسط مهر سال جاری بودیم که با رسیدن قیمت به این سطح کم کم با هیجان خرید از سوی خریداران زمینه برگشت قیمت تا محدوده ۹۳۰۰ ریال فراهم شد. مجدداً فشار عرضه مانع از ادامه رشد قیمت شد و پس از اصلاح قیمت تا محدوده ۶۴۰۰ ریال، با اقبال خریداران مجدداً شاهد برگشت قیمت در این نماد بودیم که در حال حاضر با افزایش تقاضا شاهد شکست خط روند نزولی هستیم و در معاملات روز گذشته ۴ میلیون سهم در این نماد مورد داد و ستد قرار گرفت که می تواند زمینه ساز رشد قیمت در روزهای آتی باشد. با توجه به این وضعیت به سرمایه گذاران پیشنهاد می شود در قیمت های فعلی اقدام به معامله خرید با هدف ۱۴۰۰۰ ریال و ۱۶۰۰۰ ریال نمایند. در صورت برگشت احتمالی قیمت زیر خط روند در محدوده ۸۳۰۰ ریال، تحلیل فوق نقض خواهد شد.

نتیجه‌گیری: به سرمایه گذاران پیشنهاد می‌شود با توجه به شکست خط روند نزولی در قیمت‌های فعلی اقدام به خرید نمایند.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال شاوان | پالایش نفت لاوان تصویر تحلیل تکنیکال شاوان

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن