تحلیل تکنیکال شبندر

75
telegram nokhbegan-start

با سلام خدمت همه کاربران گرامی سایت تحلیلها
در این مطلب قصد داریم به بررسی تحلیل تکنیکال شبندر بپردازیم

تحلیل تکنیکال شبندر

تحلیل تکنیکال شبندر در تایم فریم روزانه:

تحلیل تکنیکال شبندر :سهم پس از رشد از260 تومان تا 549 تومان هم اکنون در فاز اصلاحی و استراحتی به سر می برد و در حال نوسان در محدوده قیمتی414-552 تومان میباشد.سهم پس از رشد تا محدوده سقف کانال خنثی فعلا در فاز اصلاحی و روند نزولی قرار دارد و به نظر به سمت کف کانال خنثی وکف کانال نزولی واصلاحی خود محدوده قیمتی414-425 تومان حرکت خواهد کرد که به نظر محدوده مناسبی برای خرید خواهد بود و از این محدوه انتظار رشدی را تا محدوده سقف کانال خواهیم بود.وضعیت حرکتی خطوط میانگینهای متحرک هم دلیلی بر خنثی بودن محدوده ی حرکتی سهم میباشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تحلیل تکنیکال شبندر

تحلیل تکنیکال شبندر در تایم فریم هفتگی:

شبندر در تایم فریم هفتگی و در حالت کلی با خط روند نزولی خود 3 بار برخورد و درگیری داشته است. پس از رشدی که سهم در قالب موج 1orA داشته است و به خط روند نزولی خود برخورد داشته است,امکان شکستن این خط را نداشته است و پس از برخورد به این خط  سهم شروع به نوسان در یک محدوده خنثی کرده است. به نظر میرسد پس از برخورد به سقف کانال خنثی و خط روند نزولی فعلا سهم به سمت کف کانال خنثی خود و محدوده قیمتی 406-415 تومان حرکت خواهد کرد. واگرایی منفی که بین نمودار و اندیکاتور CCI  بوجود آمده است تاییدی بر روند نزولی و اصلاحی سهم تا محدوده 415 -406 تومان دارد.

تحلیل تکنیکال شبندر

 تحلیل تکنیکال شبندر در تایم فریم ماهیانه:

پس از رشد سهم از کف کانال صعودی ومحدوده514 تومان تا1231 تومان که سقف کانال صعودی میباشد.وارد فاز اصلاحی و روند نزولی شده است و به نظر میرسد  روند نزولی خود را مابین 78-88 درصد اصلاحی فیبوناتچی و بر روی کف کانال صعودی به اتمام رسانده است . با توجه به این رشد کوتاه مدتی که انجام داده است خود را برای روند صعودی و رشد تا محدوده 1450-1600 که همزمان در سقف کانال صعودی و باند بالای چنگال اندروز آماده میکندکه این رشد در قالب الگوی هارمونیک AB=CD میباشد

تحلیل تکنیکال شبندر

برای آشنایی,مطالعه و نحوه ی استفاده از اندیکاتور CCI اینجا کلیک کنید

نتیجه گیری :

  • نکته ! :با توجه به مطالب گفته شده روند سهم در بلند مدت مطلوب ارزیابی میشود.فعلا سهم سه سمت کف کانال خنثی خود در محدوه 406-425 حرکت خواهد کرد.و فعلا روند سهم تا همین محدوده نزولی و اصلاحی خواهد بود.در خرید این سهم از هیجان بپرهیزید.
bashgah-banner nokhbegan-start

1 نظر

نطر گذاشتن