تحلیل تکنیکال شتوکا | توکا رنگ فولاد سپاهان

88
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شتوکا | توکا رنگ فولاد سپاهانReviewed by سایت تحلیلها on Sep 21Rating: 4.5تحلیل تکنیکال شتوکا | توکا رنگ فولاد سپاهانتحلیل تکنیکال شتوکا | توکا رنگ فولاد سپاهان

تحلیل تکنیکال شتوکا

همان طور که در چارت نماد شتوکا مشاهده می کنیم، قیمت سهم در حال حاضر به خط روند نزولی کوتاه مدت برخورد کرده که محدوده مقاومتی R1=585 را به وجود آورده است.
در صورت شکست این خط روند مقاومت بعدی سهم متقارن با ماکزیمم قبلی قیمت در محدوده R2=615 است که می تواند با شکست محدوده R1 نسبت به شکسته شدن مقاومت R2 هم خوش بین بود و تارگت R3=690 را که از خطوط میانی کانال رسم شده است برای سهم متصور بود. این در حالیست که در اندیکاتور RSI شاهد شکست خط روند نزولی بالاتر از سطح 50 این اندیکاتور هستیم، که با پولبک در اندیکاتور فوق می توانیم شاهد روند متعادل و صعودی این سهم باشیم. در صورت برگشت قیمت اولین حمایت سهم در محدوده S1=515 که کف ساخته شده سهم در استراحت فعلی است و سپس محدوده حمایتی S2=485 از اهمیت بالایی برخوردار است.

تحلیل تکنیکال شتوکا | توکا رنگ فولاد سپاهان


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد – تحلیلگر: ایمان رئیسی
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن