تحلیل تکنیکال شتوکا | توکا رنگ فولاد سپاهان

103
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شتوکا | توکا رنگ فولاد سپاهانReviewed by سایت تحلیلها on Sep 5Rating: 5.0تحلیل تکنیکال شتوکا | توکا رنگ فولاد سپاهانتحلیل تکنیکال شتوکا | توکا رنگ فولاد سپاهان

تحلیل تکنیکال شتوکا

تحلیل تکنیکال شتوکا | توکا رنگ فولاد سپاهان تصویر تحلیل تکنیکال شتوکا

شتوکا را در تایم فریم روزانه در یک کانال صعودی حرکت می کند که هر بار با تزدیک شدن یا برخورد به سقف کانال وارد اصلاح شده و در هر روند صعودی پس از عبور از خط روند نزولی کوتاه مدت خودش یک رشد شارپ را تجربه نموده است. در نمودار فوق سهم در حال تشکیل یک الگوی کنج است که از نظر زمانی حدود هفته اینده در تراکم زمانی قرار میگیرد و احتمال ظهور تحرکات مثبت با توجه به وضعیت اندیکاتورهای سهم بالا می باشد. در صورت عبور از خط روند نزولی کوتاه مدت با رعایت حد ضرر۴٩٠ میتوان سهم را مورد بررسی قرار داد.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری آبان
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن