تحلیل تکنیکال شدوص | دوده صنعتی پارس

196
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شدوص | دوده صنعتی پارسReviewed by سایت تحلیلها on Feb 9Rating: 4.5تحلیل تکنیکال شدوص | دوده صنعتی پارس تحلیل تکنیکال شدوص | دوده صنعتی پارس

تحلیل تکنیکال شدوص | دوده صنعتی پارس

نمودار شدوص در تایم فریم روزانه را ملاحظه می فرمایید. سهم در روند میان مدت خود از قیمت 280 تومان تا قیمت 189 تومان ریزش داشته است و سپس روند صعودی به خود گرفته و موفق به شکست خط روند خود شده است و امروز بالای مقاومت مهم خود در محدوده 280 تومان نفوذ داشته است و به نظر در حال شکست مقاومت مهم خود که در گذشته بارها در عبور از آن ناموفق بوده است می باشد. در صورت تثبیت بالای این محدوده، می تواند تا مقاومت بعدی سهم در محدوده 300 تومان که به نوعی مقاومت روانی آن نیز محسوب می شود رشد داشته باشد و در ادامه نیز مقاومت بعدی در محدوده 360 تومان می باشد. در صورت افت قیمت اولین حمایت سهم در محدوده 235 تومان می باشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال شدوص | دوده صنعتی پارس

منبع : کارگزاری مشاوران سهام

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن