تحلیل تکنیکال شراز | پالایش نفت شیراز

85
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شراز | پالایش نفت شیرازReviewed by سایت تحلیلها on Sep 13Rating: 4.5تحلیل تکنیکال شراز | پالایش نفت شیرازتحلیل تکنیکال شراز | پالایش نفت شیراز

تحلیل تکنیکال شراز

همان طور که در چارت نماد شراز مشاهده می کنیم، قیمت در حال حاضر به مقاومت R1=950 رسیده است و در اندیکاتور RSI هم شاهد رسیدن به منطقه اشباع خرید هستیم.
این در حالی است که تشکیل واگرایی در این اندیکاتور در روزهای آینده نشان از آینده قیمتی سهم است. در حال حاضر می توان از محدوده S1=930 که منطبق بر سطح فیبوی 50 درصدی ریزش قیبلی است به عنوان اولین حمایت قیمتی نام برد. در صورت شکسته شدن این حمایت ماکزیمم قبلی قیمت در محدوده S2=850 و سپس S3=780 می تواند نقاط ورودی مناسبی برای نوسانات مثبت سهم باشند. در صورت شکسته شدن مقاومت R1=950 می توان با پذیرش ریسک تارگت R2=1150 را برای قیمت این سهم در نظر گرفت.

تحلیل تکنیکال شراز | پالایش نفت شیراز


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد – تحلیلگر: محمد رستمی
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن