تحلیل تکنیکال شراز | پالایش نفت شیراز

80
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شراز | پالايش نفت شيرازReviewed by سایت تحلیلها on Feb 26Rating: 4.0تحلیل تکنیکال شراز | پالايش نفت شيرازتحلیل تکنیکال شراز | پالايش نفت شيراز

تحلیل تکنیکال شراز | پالایش نفت شیراز

همانطور که در شکل زیر مشاهده می نمایید، در نماد شراز، از اواسط آبان ۹۲ با برتری عرضه نسبت به تقاضا شاهد افت قیمت در مدت ۲.۵ سال گذشته بودیم. با رسیدن قیمت به محدوده ۳۹۰۰ریال در اوایل دی ماه سال جاری و با اهرم واگرایی مثبت با اندیکاتور مکدی، رفته رفته شاهد هیجان خرید در نماد شراز بودیم که همین امر موجب برگشت قیمت از این سطح گردید. در حال حاضر شاهد شکست خط روند نزولی هستیم و از محدوده پولبک خط روند زمینه برگشت قیمت فراهم شده است. با توجه به این وضعیت انتظار داریم با تثبیت قیمت در بالای خط روند شاهد رشد قیمت تا محدوده ۹۰۰۰ – ۱۰۰۰۰ و ۱۲۰۰۰ ریال باشیم. از طرفی دیگر چنانچه قیمت به زیر خط روند در محدوده ۵۹۰۰ ریال نفوذ کند تحلیل فوق از درجه اعتبار ساقط خواهد شد.

نتیجه‌گیری: سرمایه گذاران می‌توانند پس از بررسی وضعیت بنیادی شرکت در قیمت‌های فعلی اقدام به خرید نمایند.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال شراز | پالایش نفت شیراز

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن