تحلیل تکنیکال شنفت | نفت پارس

143
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شنفت | نفت پارسReviewed by سایت تحلیلها on Feb 21Rating: 4.5تحلیل تکنیکال شنفت | نفت پارستحلیل تکنیکال شنفت | نفت پارس

تحلیل تکنیکال شنفت | نفت پارس

همانطور که در شکل زیر مشاهده می نمایید، از اواسط اسفند ۹۲ تا اوایل خرداد ۹۴، قیمت در یک محدوده تراکمی در نوسان بود که سرمایه گذاران ریسک پذیر با قبول ریسک در این محدوده اقدام به نوسان گیری می نمودهو بازدهی مناسبی را نیز نصیب خود کرده اند. پس از شکست ضلع پایین الگو در محدوده ۱۱۰۰۰ ریال با افزایش عرضه شاهد افت قیمت تا محدوده ۶۴۰۰ ریال بودیم. رسیدن قیمت به این سطح منجر به میل خرید از سوی سرمایه گذاران گردید و زمینه رشد قیمت درنماد شنفت فراهم شد. در حال حاضر پس از فتح قله ۷۸۰۰ ریال شاهد رشد قیمت تا محدوده ۹۰۰۰ ریال بودیم که با اصلاح قیمت تا این سطح شاهد وقوع تبدل سطح مقاومت به حمایت هستیم. با توجه به این وضعیت به سرمایه گذاران پیشنهاد می شود با بررسی وضعیت شرکت و رصدکردن روند عرضه و تقاضا، پس از شکست محدوده ۹۰۰۰ ریال اقدام به معامله خرید با هدف ۱۰۴۰۰ ریال و ۱۲۰۰۰ ریال نمایند. شکست احتمالی ۷۸۰۰ ریال تحلیل فوق را با چالش مواجه خواهد کرد.

نتیجه‌گیری: به سرمایه گذاران پیشنهاد می‌شود با فتح قله 9000 ریال اقدام به معامله خرید نمایند.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال شنفت | نفت پارس

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن