تحلیل تکنیکال شنیده ها(تکنو شنیده)-سیمان کردستان (سکرد) -سهامی ذوب آهن اصفهان (ذوب)

851
تحلیل تکنیکال در کنار بررسی شایعه
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شنیده ها(تکنو شنیده)-سيمان كردستان (سكرد) -سهامي ذوب آهن اصفهان (ذوب)Reviewed by سعید اشتری on Nov 5Rating:

تحلیل تکنیکال سیمان کردستان (سکرد)

گویا سکرد قصد افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی از محل افزایش سرمایه مطالبات و آورده را دارد.
سکرد در قیمت ۴۱۰۵ ریال و صف خرید می باشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

همانگونه که چند روز پیش در تحلیلی از شاخص گروه سیمان  که برروی سایت اورده شد روند گروه سیمانی صعودی پیش بینی شده بود اکنون سهم شرکت سیمان کردستان نیز باروند صعودی کل گروه همراه شده است . در نمودارر بلند مدت ماهیانه مشاهده میکنید که در کف قیمت در محدوده376 تومان الگوی  شمعی هارامی صعودی  تشکیل شده است  و اندیکاتورها نی در محدوده اشباع فروش و در حال صعودی شدن  هستند  پس میتوان با خیالی اسوده  از روندرو به رشد  در اینده سهم وارد معامله خرید شد.

تحلیل تکنیکال سیمان کردستان (سکرد)

در نمودار روزانه  که در شکل زیر می بینید سهم پس از صعود  از کف قیمتی 379 تومان تا 419 تومان رشد کرد و پس از افتی دوباره و بازگشت تاقیمت 379 تومان تشکیل کف دو قلو داد و با صعودی شدن اندیکاتورهای استوکاستیک و مک دی  رشد خود را اغاز نمود در صورت عبورقیمت  از سقف 419 تومان اولین مقاومت  431 تومان  و هدف مقاومتی بعدی قیمت 446 تومان می باشد.

تحلیل تکنیکال سیمان کردستان (سکرد)

تحلیل تکنیکال سهامی ذوب آهن اصفهان (ذوب)

گویا ذوب قصد افزایش سرمایه ۵۰ درصدی را دارد.

در نمودار زیر قیمت سهم ذوب اهن  اصفهان  را در بازه زمانی روزانه به تصویر کشیده ایم  که شما دوستان عزیز روند قیمتی را  ملاحظه مینمایید که در یک کانال صعودی در نوسان می باشد . هم اکنون قیمت در محدوده 308 تومان به سقف کانال رسیده است که با 127.2%فیبوناچی حرکت قبلی برابر می باشد و اندیکاتورها نیز به منطقه اشباع خرید رسیده اند که باعث عرضه در سهم شد. در صورتیکه قیمت به این محدوده308 تومان واکنش نشان دهد و اصلاح قیمت انجام شود  انتظار کاهش تا محدوده 284 تومان در کف کانال را داریم  که باتوجه به صعودی بودن روند  قیمت ؛خرید در این محدوده کم ریسک می باشد

اگر قیمت باز هم رشد کند و از هدفمقاومت 308 تومان عبور کند هدف مقاومت بعدی  315 تومان خواهد بود که مقاومت مهمی به شمار میرود

تحلیل تکنیکال سهامی ذوب آهن اصفهان (ذوب)

در شکل زیر اندیکاتورها رادر بازه هفتگی ملاحظه می فر مایید که نشانه خوبی از رشد قیمت در اینده دارند

تحلیل تکنیکال سهامی ذوب آهن اصفهان (ذوب)

تحلیل تکنیکال شنیده هاسیمان کردستان (سکرد) -سهامی ذوب آهن اصفهان (ذوب)

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن