تحلیل تکنیکال شپلی | پلی اکریل

404
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شپلی | پلی اکریلReviewed by سایت تحلیلها on Nov 17Rating: 5.0تحلیل تکنیکال شپلی | پلی اکریل تحلیل تکنیکال شپلی | پلی اکریل

تحلیل تکنیکال شپلی | پلی اکریل

 همانطور که در نمودار زیر مشاهده می کنید شپلی در کانال صعودی بلند مدت قرار دارد که روز دوشنبه با خط سقف نیمه بالای آن برخورد کرد و سهام داران نیز به این مقاومت قیمتی عکس العمل نشان دادند.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در صورت حمایت از این سهم پر حاشیه در چند روز آینده ، می توان هدف قیمتی 3090 ریال را (سقف کانال صعودی) در نظر گرفت و در صورت غلبه فروشندگان به خریداران و ریزش سهم می توان حمایت های 2378 ریال ، 2282 ریال و 2151 ریال را  در میان مدت زیر نظر داشت.

تصویر تحلیل تکنیکال شپلی | پلی اکریل

همانطور که نمودار الیوت نشان می دهد، این سهم که در موج 5 صعودی خود قرار دارد، روز دوشنبه با مقاومت قیمتی 2652 ریال برخورد کرد. در صورت شکسته شدن این مقاومت مستحکم می توان اهداف جدید قیمتی 3069 ریال ، 3260 ریال و حتی در بلند مدت 4121 ریال را برای آینده سهم در نظر گرفت.

واگرایی به وجود آمده در اسیلاتور OSC  و قیمت می تواند نشان دهنده ریزش سهم در کوتاه مدت باشد (که به شرایط حمایتی بازار و جو موجود در چند روز آینده در این سهم بستگی دارد).

حمایت مهم سهم در قیمت 1908 ریال قرار دارد که در صورت شکسته شدن آن می توان سناریوی صعودی سهم را نادیده گرفت و شپلی را خارج از کانال صعودی خود دید.

نمودار تحلیل تکنیکال شپلی | پلی اکریل

منبع : شرکت کارگزاری سهام بارز

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن