تحلیل تکنیکال شکلر | کف حمایتی سهم

1013
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شکلر | کف حمایتی سهمReviewed by عليرضا حاجيان on Jan 17Rating:

تحلیل تکنیکال شکلر :

در بررسی این سهم شاهد افت از مرز مقاومتی 560 تومان هستیم.سهم اکنون در حال رسدین به باند حمایتی 460 تومان و همزمان رسیدن اسیلاتور RSI به حمایت مرز 30 خود میباشد.باتوجه به تایید باند حمایت خط روند و بازگشت ایجاد شده به سهم شاهد کاهش فشار فروش در محدوده حمایتی و ورود سهامداران نوسانگیر به هستیم.

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.عضویت حرفه ای


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیتحلیل تکنیکال وگردش | حمایت مقاومت وگردش در چه محدوده ای است؟
نوشته بعدینظر کارشناسان در مورد | شاخص کل | وپست | وپترو |
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن