تحلیل تکنیکال صنعتی‌ بهشهر (غبشهر) از نگاه تحلیلها

1040
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال صنعتي‌ بهشهر (غبشهر) از نگاه تحلیلها Reviewed by فرزاد عباس زاده on Oct 26Rating:

تحت نظر

تحلیل تکنیکال صنعتی‌ بهشهر (غبشهر) از نگاه تحلیلها : 

سلام بر دوستان،امیدوارم هفته ی خوبی پیش رویتان باشد.

امروز به فراخور وضعیتی که اخیر بازار پیدا کرده و به مدد شکست روند های کوتاه نزولی در هفته ی پیش با مجموع رشد میانگین 2000 واحد؛ شاهد استارت فرسایش و افت دماسنج بازار سرمایه به توجه به قانون اصلاح قیمتی بودیم.با توجه به ضرورت استراحت بازار در نماد های رشد کرده،انتظار داریم پس از نفس گیری در اکثر سهم ها شاهد رشد دوباره و فتح قله های بالاتر نیز باشیم.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تقریبا سعی می کنم هر روز با نماد های تحت نظر در جهت حفظ سرمایه و استفاده از تحرکات قیمتی بازار در کنار عزیزان باشم.

امروز قصد داریم در خصوص غبشهر صحبت کنیم.

صنعتی بهشهر با نماد غبشهر در تایم روزانه یا دیلی تحت بررسی ست.دقت کنید داده های استفاده شده ، داده های تعدیلی نسبت به افزایش سرمایه و سود است.

سهم پس از رشد 507 درصدی که از 17 اسفند 91 تا تاریخ  6 آبان 92 داشت، از همین تاریخ شروع به اصلاح کرد.وضعیت اصلاحی تا کنون به مدت 184 روز و با افت 61% همراه بوده است که بیانگر بالا بودن قدرت خریدار نسبت به فروشنده هاست.

اخیرا سهم بر روی 560 تومان کف محکمی ساخته که با برخواستن از این حمایت معتبر با برخورد به خط نزولی 152 روزه برای بار سوم متوقف شد.یکی از گواه های خوبی که از نمودار برداشت می گردد وضعیت مناسب در شاخص نسبی قدرت روند است که در پارامتر بهینه روند رو به رشدی را برای میان مدت تضمین می کند.از طرفی در اسیلاتور های روند نما نیز رسیدن به نقطه ی اشباع فروش،مهر تایید دیگری برای پایان یافتن فروش های هیجانی ست.

با توجه به این که با یک تراکم کلاسیک مثلث مانند از نوع کاهشی همراه هستیم،شرط نهایی برای رشد تثبیت قیمت در حوالی 660 می باشد.از دید فیبو تایم نیز برای فردا مصادف با 27 اکتبر نیز باید شاهد بازگشت قیمتی باشیم.با این مفروضات برای کوتاه مدت می توان انتظار رسیدن به 720 را داشت.برای میان مدت لمس نقطه ی 850 نیز دور از ذهن نخواهد بود.

حد ضرر سهم برای کوتاه مدتی ها  615  و برای میان مدتی ها 560 برآورد می گردد.

 

 

صنعتی‌ بهشهر (غبشهر) تحلیل تکنیکال

 

پر سود یاشید…

bashgah-banner

2 نظرها

نطر گذاشتن