تکنو شنیده (شیرپاستوریزه‌پگاه‌خراسان‌ (غشان) ، سیمان‌ کرمان‌ (سکرما) ،بانک گردشگری (وگردش)،سیمان‌شاهرود (سرود) )

861
telegram nokhbegan-start
تکنو شنیده (شيرپاستوريزه‌پگاه‌خراسان‌ (غشان) ، سيمان‌ كرمان‌ (سكرما) ،بانك گردشگري (وگردش)،سيمان‌شاهرود (سرود) )Reviewed by سعید اشتری on Oct 11Rating:

شیرپاستوریزه‌پگاه‌خراسان‌ (غشان):

برخی شنیده ها حاکی از آن است که غشان می تواند با فروش یکی از ساختمان های خود سودغیرعملیاتی در حوالی ۱۳۰ تا ۱۵۰ تومان را کسب نماید.
دربررسی که بر روی سهم غشان انجام شد  :
سهم از سقف قیمت در 1059 تومان پس از تشکیل الگوی دارآویز شروع به یک کاهش قیمت به صورت زیگزاگ تا محدوده  61.8% کل روند صعودی قبل و تاقیمت  446 تومان نمود. همانگونه که میبینید شروع روند کاهشی قیمت همراه با واگرایی قیمت و اندیکاتور   ( R S I) که از کاهش قیمت در اینده نزدیک خبر میداد بوده است.
پس از این کاهش اخیر  قیمت شروع به  رشد از کف خود در446 تومان کرد  وتوسط خریداران به قیمت 663 تومان و 38.2% کاهش قبلی  رسید.سپس قیمت بعد از وقفه ای جزیی   و  مقداری کاهش به قیمت 551 تومان  رسید و دوباره رشد پیداکرده وبه سوی هدف بالاتر خود درحال حرکت میباشد.
اولین اهداف قیمتی  پیش رو یک محدوده متراکم قیمتی بین 810 تومان الی830 تومان  می باشد که برابر 61.8 % کاهش قبلی قیمت است و به احتمال زیاد قیمت صعود خود را  در این محدوده متوقف میکند.
ضمن اینکه اندیکاتور R S Iدر حال برخورد به خط روند پیش روی خود میباشد
همچنین روند صعودی سهم  در حال  برخورد به خط مقاومت در همان قیمت 810 الی 830 میباشد
در صورتی که قیمت بتواند مقاومت پیش روی خود در حدود 810 الی 830 رابشکند میتواند به رشد خود ادامه داده و سوی هدف بعدی در قیمت   920 تومان   صعود کند.
اهداف حمایتی:
اولین حمایت قیمت  729 تومان میباشد و در صورت شکست مهمترین حمایت سهم برروی خط روند و قیمت 657 تومان خو اهد بود.
GHESHAN
 
 سیمان‌ کرمان‌ (سکرما) :
شنیده ها از تحقق مفروضات بودجه در سکرما و قابلیت رشد قیمتی سهم با توجه به مالکیت ۹۹٫۹۹ درصدی آن در سرمایه گذاری سیمان کرمان، ۳۷٫۱۲ درصدی در سیمان ممتازان،۱۹٫۹۷ درصدی در سمازن و ۴٫۲۵ درصدی در ساربیل و p/e زیر ۴ مرتبه ای خبر می دهند.
سهم رشدی خیره کننده و چشمگیری طی پنج موج تا قیمت 1350 تومان داشت
سپس با تشکیل الگوی سروشانه بلند مدت سقف  و. نوسان کاهشی عاقبت  قیمت خط گردن الگو را در  937 تومان شکست و با تایید الگوی سرو شانه سقف  قیمت  وارد روند نزولی خود گردید.
اولین مقاومت پیش روی سهم در قیمت 909 میباشد  که درصورت عبور قیمت به بالا مقاومت مهم در روی خط روند در  998 تومان است.
اهداف حمایتی قیمت را به ترتیب برای شما کاربران ارزشمند رادیو سهام به اختصار باز گو میکنیم
1-حمایت 773 تومان
2-حمایت 710 تومان
3-حمایت 651 تومان
4.حمایت 603 تومان
5-مهمترین حمایت نیز  ب اندازه ارتفاع الگوی سروشانه میباشد از نقطه شکست میباشد در قیمت461 میباشد.
 
SEKERMAN
 
سیمان‌شاهرود (سرود) :
برخی شنیده ها حاکی از آن است که غشان می تواند با فروش یکی از ساختمان های خود سودغیرعملیاتی در حوالی ۱۳۰ تا ۱۵۰ تومان را کسب نماید.
این سهم سیمانی پس از شکستن خط روند وحمایت خود را به پایین در قیمت 512 تومان  و یک بازگشت جزیی به بالا پس از برخور به خط روند که هم اکنون نقش مقاومتی پیدا کرده بازگشت و شروع به کاهش نمود
اولین مقاومت پیش روی سهم قیمت 498 تومان میباشد  و مقاومت مهم بر روی خط روند در قیمت 551 تومان میباشد
حمایت پیش روی سهم نیز قیمت 459 تومان میباشد که در صورت شکست به پایین مهمترین حمایت قیمت 422 تومان میباشد.
SEROOD
بانک گردشگری (وگردش):
شنیده شده برخی از سهامداران کنونی وگردش ، همان سهامداران پیشین سمگا هستند که در روز بازگشایی سمگا فروشنده این سهم بوده و به سمت سهم وگردش سوییچ کرده اند.
پس از شکسته شدن خط روند  134 تومان که با فلش نشان داده شده است  سهم  تا قیمت 150 تومان بالا رفت و سپس  به طرف خط روند  برگشت (پول بک ) کرد و انرا در قیمت  129 تومان لمس کرد .سهم مدتی را در این قیمت نوسان داشت وتا بالاخره حرکت خود را به بالا اغاز کرد.
پس از عبور از سقف قبلی در قیمت 150 تومان به طرف هدف بعدی در قیمت  165 تومان در حال حرکت میباشد که در صورت شکست ان ( باتوجه به صعودی بودن روند هفتگی انتظار شکست وجود دارد) هدف بعدی قیمت  178 تومان  در سقف تاریخی  قیمت میباشد.
 
VEGARDESH


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تحلیل تکنیکال غشان،سکرما،سرود

bashgah-banner

3 نظرها

نطر گذاشتن