تحلیل تکنیکال فاذر،فولاژ وپارسان

335
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال فاذر،فولاژ وپارسانReviewed by Bh7400 on Nov 30Rating:
باسلام

فاذر:

با مشاهده روند بلند مدت هفتگی این سهم در قیمت 225 تومان با 5 ناحیه برخورد دارای مقاومت تاریخی می باشد که درحال حاضرباشتاب زیاد درحال عبور ازآن است . یک الگوی سروشانه نیز مشاهده میگردد که خط گردن آن با MA200  به رنگ طلائی درنمودار زیر همراه شده وتایید میگردد .حجم معاملات بالا برروی سهم نیز خود گواه برصعودی بودن آن می باشد سیگنال RSI درسطح بالاتر از 70 بوده ونشان ازورود سهم به منطقه هیجانی می باشد. همچنین از روی گام پرشتاب سهم میتوان برادامه دار بودن روند صعودی سهم امیدوار بود که هدف قیمتی آن سقف کانال نمودار هفتگی وسد محکم 275 تومان می باشد که درکوتاه مدت میتواند 10 درصد سود را عاید خریدران آن کند.
 
 

فولاژ:


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

حرکت صعودی سهم شارپ بوده وبا تشکیل یک الگوی پرچم درانتهای فاز اصلاحی خود می باشد.سهم در سطح 370 تومان درمحل PRZ واقع شده وسد محکمی برای سهم محسوب میشود که درحال حاضر این سهم در وضعیت توقف جهت تعدیل مثبت می باشد و پس از باز شدن دوباره سهم درصورتیکه سد محکم سهم رو به بالا شکسته شود نقطه خوبی برای ورود به سهم خواهد بود وهدف قیمتی بعدی آن 425 تومان می باشد.

 
 
 

پارسان:

روند بلند مدت سهم صعودی ودرحال حاضر در 100 درصد فیبو پروجکشن می باشد ودرصورتیکه بتواند درواکنش به این سطح با قدرت از آن عبور کند به هدف کوتاه مدت خود که حدود 1000تومان می باشد می رسد با توجه به نزدیک بودن مجمع سالیانه ، خرید این سهم کم ریسک بنظر می رسد وبه احتمال قوی تا شب مجمع به این قیمت خواهد رسید. 

 
bashgah-banner nokhbegan-start

1 نظر

نطر گذاشتن