تحلیل تکنیکال فاذر | صنایع آذر آب

70
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال فاذر | صنایع آذر آبReviewed by سایت تحلیلها on Oct 29Rating: 4.5تحلیل تکنیکال فاذر | صنایع آذر آبتحلیل تکنیکال فاذر | صنایع آذر آب

تحلیل تکنیکال فاذر

تحلیل تکنیکال فاذر | صنایع آذر آبسهم در یک کانال نزولی در حال حرکت به سمت کف کانال است و حمایت 470 تومانی خود را از دست داده است.حمایت بعدی سهم که به نظر میرسد در کف کانال نزولی باشد عدد 445 تومان است.
در زیر مرز اشباع فروش قرار دارد که منطقه حمایتی بسیار مناسبی است.در صورت چرخش آن و عبور از stochastic اسیلاتور نیز به مرز اشباع فروش خود یعنی 20 نزدیک شده است که RSI مرز 30 به سمت بالا میتوان به رشد سهم امیدوار بود. اسیلاتور وضعیت چندان مساعدی ندارد و و میله های آن خط میانگین MACD آن نیز سیگنال مناسبی برای ورود به سهم است.اسیلاتور را به سمت پایین قطع کرده اند.بنظر میرسد کف کانال جای مناسبی برای ورود به سهم باشد.

نقاط حمایت: 445 – 400 – 360 تومان
نقاط مقاومت: 500 – 580 – 630 تومان


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری آبان
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن