تحلیل تکنیکال فاذر | صنایع آذرآب

91
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال فاذر | صنایع آذرآبReviewed by سایت تحلیلها on Feb 2Rating: 4.5تحلیل تکنیکال فاذر | صنایع آذرآبتحلیل تکنیکال فاذر | صنایع آذرآب

تحلیل تکنیکال فاذر | صنایع آذرآب

آخرین تحلیلی که از این سهم داشتیم مربوط به 15 دی ماه بود و اشاره کردیم که سهم با شکست مقاومت 400 تومان به سمت محدوده 450 تومان حرکت خواهد نمود و همین طور شد.

یکشنبه سهم به مقاومت 450 تومان رسید.در 450 تومان الگوی آلترناتیو AB=CD در نقطه 1.27 پروجکشن AB تکمیل شده استو از طرفی چنانچه عکس العملی را شاهد باشیم می توان این منطقه را به عنوان سقف کانال صعودی سهم نیز مدنظر قرار داد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

لازم به ذکر است که الگوی آلترناتیو AB=CD در دو منطقه تکمیل می شود، یکی در 1.27 فیبوناچی پروجکشن AB و دیگری در 1.618 فیبوناچی پروجکشن AB.( با فلش های قهوه ای رنگ پتانسیل تکمیل الگو در دو نقطه مشخص شده است).در حال حاضر روی نقطه اول که شانس تکمیل نوع اول این الگو وجود دارد قرار داریم.

اما در نگاه وسیع تر به چارت الگوی Deep Crab ( خرچنگ عمیق ) نیز با شکست 450 تومان پتانسیل تکمیل دارد که محل تکمیل الگو منطقه 505 – 492 تومان است.( الگوی خرچنگ عمیق با مثلث های زرد مشخص شده است).

توجه داشته باشید با برگشت احتمالی قیمت از 450 تومان پتانسیل تکمیل الگوی خرچنگ عمیق از بین نمی رود و بعد از پایان اصلاح احتمالی بار دیگر سهم به سمت تکمیل الگو پیش خواهد رفت.

برای دید بهتر نسبت به الگوها از چارت تایم فریم هفتگی استفاده شده است.

نمودار تحلیل تکنیکال فاذر | صنایع آذرآب

حمایت: 410 – 408

مقاومت: 450 و 505 – 492

منبع: کارگزاری بانک پاسارگاد

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن