تحلیل تکنیکال فاراک | ماشین سازی اراک

121
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال فاراک | ماشین سازی اراکReviewed by سایت تحلیلها on Aug 30Rating: 4.5تحلیل تکنیکال فاراک | ماشین سازی اراکتحلیل تکنیکال فاراک | ماشین سازی اراک

تحلیل تکنیکال فاراک

تحلیل تکنیکال فاراک | ماشین سازی اراک

ماشین سازی اراک در تایم فریم روزانه در آخرین گام رشد خود از ٢٠٠تا ٣۵٢ وارد اصلاح شد و تا محدوده٢٨٠ اصلاح کرد در این محدوده مجددا وارد رشد شد و پس از آنکه نتوانست از سقف ٣۵٢ عبور کند مجددا به مدار نزولی بازگشت و با شکست کف کانال صعودی کوتاه مدت، شتاب ریزشی بیشتری گرفت. سهم در شرایط فعلی در محدوده ٢۶٠-٢٧٠ با محدوده حمایتی استاتیک و الگوی هارمونیک مواجه است و احتمال متعادل شدن سهم بالاست ولی برای رشد مجدد نیاز به فاکتورهایی دارد که فعلا در نمودار سهم دیده نمیشود. در صورت از دست دادن محدوده ٢۵۵-٢۶٠ سطح حمایتی معتبر بعدی محدوده٢٠٠ تومان میباشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری آبان
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن