تحلیل تکنیکال فاراک | ماشین سازی اراک

1563
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال فاراک | ماشین سازی اراکReviewed by سایت تحلیلها on Nov 14Rating: 5.0تحلیل تکنیکال فاراک | ماشین سازی اراکتحلیل تکنیکال فاراک | ماشین سازی اراک

تحلیل تکنیکال فاراک | ماشین سازی اراک

در نمودار قیمت سهام شرکت ماشین سازی اراک با نماد معاملاتی فاراک، در هفته های اخیر، شاهد واکنش قیمت به خط منتقل شده سقف به سقف در تراز کف بودیم. محدوده‌ای که پتانسیل شکل گیری یک کانال صعودی را داشته و افزایش حجم معاملات و واکنش مثبت نماد به این تراز قیمتی، مؤید این مطلب است. در وضعیت فعلی به نظر می‌رسد در نماد فاراک پتانسیل تشکیل یک پنج موجی صعودی را شاهد هستیم، به گونه‌ای که می‌توان گفت موج 1 از این حرکت نیز خاتمه یافته و در میانه موج دوم، پتانسیل آغاز موج 3 را دنبال می‌کنیم. با توجه به اسیلاتور دی تی در نمای بلند مدت با پارامتر 34 نیز که در محدوده اشباع فروش قرار گرفته است، شانس رشد قیمت، افزایش می‌یابد. این رشد چنانچه در قالب یک AB=CD باشد، تارگت بلند مدت 4400 ریال برای قیمت سهام این شرکت، دور از ذهن نیست. رویکرد معاملاتی در این نماد می‌تواند این گونه باشد که در تراز قیمتی فعلی، با رعایت حد ضرر شکسته شدن کف قبلی در 2300 ریال در تایم هفتگی، اقدام به معامله خرید بنماییم، یا برای کاهش ریسک معاملات، تا شکسته شدن آخرین سقف مینوری در 3300 ریال و همزمان شکسته شدن خط روند نزولی ِ داخلی، صبوری کرده و پس از شکسته شدن این محدوده‌ها، جهت ورود به معاملات، تصمیم گیری نماییم.

نمودار تحلیل تکنیکال فاراک | ماشین سازی اراک تصویر تحلیل تکنیکال فاراک


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن