تحلیل تکنیکال مس باهنر(فباهنر) از اغاز رشد می گوید.

1213
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال مس باهنر(فباهنر) از اغاز رشد می گوید.Reviewed by علی خوش اقبال on Nov 11Rating:

تحلیل تکنیکال مس باهنر(فباهنر) :

نزدیک به دو ماه است که سهامداران صبور مس باهنر به آرامی شاهد بالا رفتن چهل درصدی ارزش این سهم از پرتفویشان هستند، به همین خاطر به بررسی جامع این نماد می پردازیم و چارت آن را زیر ذره بین تحلیل تکنیکال موشکافی میکنیم.

بررسی سهم در تایم فریم هفتگی

با بررسی سهم در چارت های هفتگی اولین موردی که به چشم می خورد وجود یک سر وشانه است که خط گردن آن به سمت بالا شکسته شده است، با این دیدگاه و در صورت تایید آن به سادگی هدف چارت حوالی 365 تومان به دست می آید، اما مطمئنا خوانندگان ما میدانند که برای یک ترید خوب بررسی همه جوانب لازم است، به این ترتیب شما را به خواندن ادامه این تحلیل دعوت میکنیم


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

بررسی سهم در تایم فریم هفتگی فباهنر

شکل یک

 

از دیدگاه نظریه امواج الیوت سهم در یک موج چهار اصلاحی از یک توالی پنج موجی نزولی به سر میبریم، ملاحظه می کنید که با یک موج چهار دفرمه شده روبرو هستیم که اسیلاتور آن اصلاح زیادی داشته است،اگرچه نمودار بالای کانال های زمانی حفظ شده ولی شاخص کسب سود آن پایین است.

بررسی سهم در تایم فریم هفتگی دوم

شکل دو

با این همه، تمامی موارد بالا میتواند با وجود الگوی سر و شانه شکل گرفته توجیه پذیر باشد، اصولا این الگو زمانی شکل میگیرد که فروشندگان خسته سهم طی چند مرحله باعث ریزش موقتی قیمت ها شده و در نهایت جای خود را به خریداران تازه نفسی می دهند که نوید دهنده ی رشد آتی سهم هستند.

بررسی سهم در تایم فریم روزانه

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.عضویت حرفه ای

bashgah-banner nokhbegan-start

6 نظرها

نطر گذاشتن