تحلیل تکنیکال فخوز | فولاد خوزستان

26
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال فخوز | فولاد خوزستانReviewed by سایت تحلیلها on Nov 13Rating: 4.0تحلیل تکنیکال فخوز | فولاد خوزستانتحلیل تکنیکال فخوز | فولاد خوزستان

تحلیل تکنیکال فخوز

تحلیل تکنیکال فخوز | فولاد خوزستان تصویر تحلیل تکنیکال فخوزسهم در یک روند صعودی در حال حرکت است و به تازگی از مقاومت 300 تومان به صورت پر حجم عبور کرده است.با توجه به رابطه ی حجم و قیمت که در نمودار نشان داده شده است میتوان گفت که معمولا حجم معاملات در سقف های قیمتی بالا میرود.
اسیلاتورهای RSI و stochastic هر دو در بالای مرز اشباع خرید خود میباشند و تا زمانی که دچار ریزش نشده اند و از مرز اشباع خرید خود به سمت پایین عبور نکنند سیگنال خروج از سهم را صادر نمیکنند.در اسیلاتور MACD نیز شاهد رشد ارتفاع میله ها در بالای مرز صفر وخط میانگین هستیم که سیگنال مناسبی برای سهم است.
در مجموع بهتر است با رعایت حد سود شناور,تا زمانی که سیگنال خروج از سهم در اسیلاتورها صادر نشده است در روند صعودی سهم باقی ماند.

نقاط حمایت: 300 – 270 – 245 تومان
نقاط مقاومت: 320 – 350 – 400 تومان


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری ارگ هومن
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن