تحلیل تکنیکال فرآور | فرآوری مواد معدنی ایران

81
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال فرآور | فرآوری مواد معدنی ایرانReviewed by سایت تحلیلها on Dec 20Rating: 5.0تحلیل تکنیکال فرآور | فرآوری مواد معدنی ایرانتحلیل تکنیکال فرآور | فرآوری مواد معدنی ایران

تحلیل تکنیکال فرآور

تحلیل تکنیکال فرآور | فرآوری مواد معدنی ایران

فراور در تایم فریم هفتگی پس از یک دوره رشد ۵ موجی در آخرین موج از محدوده ۴١٣٠ ریال تا ١٠٧٠٠ ریال توانسته رشد کند و پس از قرار گرفتن در اشباع فروش وارد اصلاح شده و اولین محدوده حمایتی سهم را میتوان محدوده قیمتی ۶۴٠٠-۶٧٠٠ ریال در نظر گرفت . این محدوده قیمتی برابر با ۶١/٨درصد از فیبوی اصلاحی موج صعودی آخر میباشد و پولبک به سقف شکسته شده میتوان در نظر گرفت. در صورت از دست رفتن این محدوده قیمتی، حمایت مهم بعدی سهم در ۵١۶٠ ریال قرار دارد . وضعیت اندیکاتورهای سهم همچنان اصلاحی است و ورود در این محدوده قیمتی پرریسک ارزیابی میگردد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری آبان

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن