تحلیل تکنیکال فلوله | لوله‌ و ماشین‌ سازی‌ ایران‌

240
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال فلوله | لوله‌ و ماشين‌ سازي‌ ايران‌Reviewed by سایت تحلیلها on May 15Rating: 4.0تحلیل تکنیکال فلوله | لوله‌ و ماشين‌ سازي‌ ايران‌تحلیل تکنیکال فلوله | لوله‌ و ماشين‌ سازي‌ ايران‌

تحلیل تکنیکال فلوله

نمودار روزانه سهام فلوله را ملاحظه می کنید. همانطور که مشاهده می شود روند کوتاه مدت سهم نزولی بوده و از طرفی اندیکاتور RSI سهام درون یک کانال قرار گرفته است که در حال حاضر به کف کانال رسیده است. در نمودار قیمت نیز برگشت به سقف کانال شکسته شد. ملاحظه می شود که محدوده قیمتی فردا می تواند حمایت مهمی برای سهم باشد. انتظار واکنش به این حمایت و برگشت معاملات مثبت در چند روز آینده وجود دارد. شکست حمایت 280 تومان می تواند افت بیش تر را برای این سهم به دنبال داشته باشد.

تحلیل تکنیکال فلوله | لوله‌ و ماشین‌ سازی‌ ایران‌


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: کارگزاری مشاوران سهام
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن