تحلیل تکنیکال فلوله | لوله و ماشین سازی ایران

174
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال فلوله | لوله و ماشین سازی ایرانReviewed by سایت تحلیلها on Dec 7Rating: 5.0تحلیل تکنیکال فلوله | لوله و ماشین سازی ایرانتحلیل تکنیکال فلوله | لوله و ماشین سازی ایران

تحلیل تکنیکال فلوله | لوله و ماشین سازی ایران

با توجه به شرایطی که در چارت قیمت دیده می شود می توان نتیجه گرفت که شکسته شدن 168 – 166 باعث کاهش نرخ تا 155 در مرحله بعد خواهد شد و سقف قیمت در این صورت تا مدتی شکسته نخواهد شد.
بر روی چارت کانال صعودی را مشاهده می کنید که کف کانال در 166 تومان واقع شده است.نکته ای که در چارت قابل توجه است نخست واگرایی AO با چارت قیمت و نکته بعد قرمز بودن اندیکاتور AO است، بار قبل نیز دقیقا همین شرایط واگرایی را داشتیم که بر روی چارت نشان دادیم اما نکته ای که اینبار وجود دارد این است که سقف قبلی در صعود شکسته نشده است که یکی از علائم ضعیف شدن روند صعودیست و این نکته در کنار این موضوع که قیمت موفق به رسیدن به سقف کانال نشده است اهمیت این موضوع را بیشتر می کند.
با در نظر گرفتن کلیه شرایط واکنش سهم در محدوده کف کانال که محدوده حمایت ما نیز در همان منطقه 168 – 166 قرار دارد بسیار مهم است.در صورت برگشت نقطه مهم مقاومت سهم 180 است که شکسته شدنش احتمال کاهش به زیر 166 تومان را از سهم دور می کند.

نمودار تحلیل تکنیکال فلوله | لوله و ماشین سازی ایران


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

حمایت : 168 – 166

155

مقاومت : 180

 

منبع: کارگزاری بانک پاسارگاد

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن