تحلیل تکنیکال فملی | ملی صنایع مس ایران

277
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال فملی | ملی صنایع مس ایرانReviewed by سایت تحلیلها on Feb 12Rating: 4.0تحلیل تکنیکال فملی | ملی صنایع مس ایرانتحلیل تکنیکال فملی | ملی صنایع مس ایران

تحلیل تکنیکال فملی | ملی صنایع مس ایران

با بررسی تایم فریم روزانه فملی، قیمت در یک روند نزولی قرار دارد و از محدوده ۲۵۰۰ ریال در اواسط آبان ۹۳، همگام با افت قیمت مس در بازارهای جهانی شاهد افت قیمت در این نماد نیز بودیم که با رسیدن قیمت به محدوده ۱۱۰۰ ریال در اوایل دی ماه سال جاری، با بهبود جو کلی بازار و همچنین قیمت جهانی مس زمینه برگشت قیمت فراهم شد. در حال حاضر همانطور که در شکل زیر نیز مشاهده می نمایید، شاهد برخورد قیمت به خط روند نزولی هستیم. با توجه به این وضعیت انتظار می رود در صورت شکست محدوده ۱۶۵۰ ریال و تثبیت حداقل دو روزه قیمت در بالای این سطح، و در صورت شرایط مساعد زمینه برای رشد قیمت تا محدوده ۲۱۰۰ ریال و ۲۵۰۰ ریال فراهم گردد. برگشت احتمالی قیمت زیر خط روند، تحلیل فوق را بی اعتبار خواهد کرد.

نتیجه‌گیری: به سرمایه گذاران پیشنهاد می‌شود با بررسی وضعیت شرکت و پس از شکست خط روند در محدوده 1650 ریال اقدام به معامله خرید نمایند.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال فملی | ملی صنایع مس ایران

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن