تحلیل تکنیکال فولاد | فولاد مبارکه اصفهان

90
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال فولاد | فولاد مبارکه اصفهانReviewed by سایت تحلیلها on Sep 13Rating: 4.5تحلیل تکنیکال فولاد | فولاد مبارکه اصفهانتحلیل تکنیکال فولاد | فولاد مبارکه اصفهان

تحلیل تکنیکال فولاد

تحلیل تکنیکال فولاد | فولاد مبارکه اصفهان

نمودار فولاد مبارکه در تایم فریم روزانه پس از یک دوره اصلاح عمیقی که از محدوده2129ریال تا902ریال داشته با برگشت روند همراه شده و پس از رشد تا محدوده1125ریال مجددا وارد اصلاح شده و تا 78/6درصد از رشدش را اصلاح میکند.
در محدوده957ریال مجددا با تغییر روند پرشتاب حرکت صعودی خودش را آغاز میکند و تا 1481 ریال رشد کرده و مجددا ورد اصلاح میشود و تا 78/6درصد رشدش را اصلاح میکند و از محدوده1077ریال مجددا تغییر روند داده و تا1407 ریال رشد میکند و با برخورد به خط روند نزولی مجددا وارد اصلاح شده است.
در محدوده فعلی سهم تا 61/8 درصد از رشد گام آخر خودش را اصلاح کرده و تزدیک به اولین تراکم زمانی خودش قرار گرفته است.
با توجه به رفتار سهم در اصلاح گامهای رشدش تا 78/6 درصد احتمال اینکه تا محدوده1147ریال هم اصلاح ادامه پیدا کند دور از ذهن نیست ولی با توجه به وضعیت اندیکاتورهای سهم و قرار گرفتن در اشباع فروش بعید بنظر میرسد زمان یا حجم قابل توجهی در این محدوده معامله گردد.
از طرفی محدوده فوق روی خط روند صعودی کوتاه مدت سهم نیز قرار دارد.
در نمودار هفتگی هم سهم پس از طی یک دوره رشد 17 ماهه از506ریال تا2129ریال وارد یک دوره اصلاح فرسایشی و عمیق شده و طی مدت30ماه حدود78/6درصد از رشدش را اصلاح کرده است.
در شرایط فعلی اندیکاتورهای سهم در اشباع فروش قرار گرفته و مستعد تغییر روند و صعود ارزیابی میگردد.
در صورت عبور از خط روند نزولی در 1407ریال میتواند تا محدوده1667ریال هم رشد کند که در این محدوده با الگوی هارمونیک و سقف کانال فرضی نیز همراه خواهد بود
بررسی سهم با رعایت حد ضرر 1100 ریال توصیه میگردد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری آبان
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن