تحلیل تکنیکال فولاد | فولاد مبارکه اصفهان

93
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال فولاد | فولاد مبارکه اصفهانReviewed by سایت تحلیلها on Feb 18Rating: 5.0تحلیل تکنیکال فولاد | فولاد مبارکه اصفهانتحلیل تکنیکال فولاد | فولاد مبارکه اصفهان

تحلیل تکنیکال فولاد | فولاد مبارکه اصفهان

همانطور که در نمودار زیر مشاهده می نمایید، از اواسط خرداد ۹۳ و با ثبت قیمت ۲۲۰۰ ریال، با برتری عرضه نسبت به تقاضا، قیمت روند کاهشی به خود گرفت که در طی این مسیر، با هر بار رسیدن قیمت به خط روند شاهد افت قیمت در جهت روند بودیم. پس از افت قیمت تا محدوده ۹۳۰ ریال، کم کم شاهد هیجان خرید در نماد فولاد بودیم که زمینه رشد قیمت را در این نماد فراهم ساخت. در حال حاضر قیمت در بالای خط روند نزولی قرار دارد و با توجه به افزایش حجم معاملات انتظار داریم در صورت برگشت قیمت و شکست محدوده ۱۴۰۰ ریال، شاهد رشد قیمت تا محدوده ۱۷۳۰ و ۲۰۰۰ ریال باشیم. سرمایه گذاران ریسک گریز می توانند پس از فتح این قله اقدام به خرید کنند و هر چه قیمت تا محدوده ۱۱۰۰ ریال کاهش یابد، می تواند برای سرمایه گذاران ریسک پذیر جذاب باشد. تا زمانی که قیمت در زیر خط روند در محدوده ۱۰۷۰ ریال نفوذ نکند، تحلیل فوق معتبر خواهد بود.

نتیجه‌گیری: به سرمایه گذاران ریسک گریز پیشنهاد میشود با شکست محدوده 1400 ریال اقدام به خرید نمایند .سرمایه گذاران ریسک پذیر نیز میتوانند در قیمتهای فعلی اقدام به خرید کنند .


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال فولاد | فولاد مبارکه اصفهان تصویر تحلیل تکنیکال فولاد

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن