تحلیل تکنیکال قمرو | قند مرودشت

84
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال قمرو | قند مرودشتReviewed by سایت تحلیلها on Apr 30Rating: 4.5تحلیل تکنیکال قمرو | قند مرودشتتحلیل تکنیکال قمرو | قند مرودشت

تحلیل تکنیکال قمرو

تحلیل تکنیکال قمرو | قند مرودشت

در تصویر فوق نمودار قیمتی قند مرودشت را مشاهده می کنیم.سهم در یک سال گذشته همواره در یک کانال صعودی با شیب مناسب در حرکت بوده است. قند مرودشت در این کانال صعودی همواره سطح حمایتی جدیدی برای خود ساخته است که بالاتر از سطح قبلی بوده است. قمرو این بار در محدوده 280 تومان با سطح حمایتی معتبر و کف کانال صعودی برخورد نموده است. انتظار داریم این بار نیز به مانند دفعات گذشته سهم از این محدوده برگشت قیمتی را تجربه نماید. در صورت برگشت قیمتی سطوح 320،370و 450 تومان مهم ترین اهداف قیمتی قمرو خواهند بود.
همچنین سطح 275 – 280 تومان به عنوان سطح حمایتی بسیار معتبر برای قمرو می باشد. شکست این سطح و تثبیت زیر این محدوده می تواند حد ضرر برای سرمایه گذاران کوتاه مدتی باشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: کارگزاری خبرگان سهام
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن