تحلیل تکنیکال قنیشا | هدف های صعودی و نزولی

467
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال قنیشا | هدف های صعودی و نزولیReviewed by عليرضا حاجيان on Mar 2Rating:

تحلیل تکنیکال قنیشا | هدف های صعودی و نزولی

تحلیل تکنیکال قنیشا:

در بررسی این سهم در فرم 4 ساعته شاهد حمایت در مرز 100 تومان و رشد از این محدوده هستیم.باتوجه به افزایش قدرت خرید در AO  و افزایش ورود نقدینگی در سهم انتظار رشد در کوتاه مدت تا هدف 120 تومان وجود دارد.در صورتی که . . .

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.عضویت حرفه ای


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

bashgah-banner
نوشته قبلیتحلیل تکنیکال مپنا|حمایت و مقاومت سهم کجاست؟
نوشته بعدیتحلیل تکنیکال خشرق|الگوی سر و شانه
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن