telegram nokhbegan-start
تکنو شنیده (سرما آفرين‌ (لسرما) ،داروسازي‌زهراوي‌ (دزهراوي)،لاميران‌ (فلامي) )Reviewed by سعید اشتری on Oct 6Rating:

تکنو شنیده به این موضوع می پردازد که ایا شایعات و شنیده های مثبت در مورد یک نماد میتواند باعث رشد در نمودار قیمت شود یا اینکه نمودار قیمت حرف خود را میزند و به راه خود ادامه میدهد ؟

سرما آفرین‌ (لسرما) :


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

خبر رسیده این شرکت قصد دارد بزودی درخواست افزایش سرمایه خود از محل سود انباشته را راهی سازمان بورس نماید، همچنین گفته می شود وضعیت خوب قراردادهای این شرکت در نیمه دوم امسال ممکن است سود “لسرما” را دستخوش تغییر نماید.

شرکت سرما افرین پس از رشد قابل قبولی که در صعود قیمت داشت  پس از تشکیل الگوی سه حمله یا الگوی ولفی شروع به کاهش از قیمت 477 تومان کرد.  پس از اینکه   سهم  از سقف قیمت خود بازگشت موج   کاهشی را درقیمت 227 تومان  به پایان رسانید و هم اکنون در حال تصحیح موج کاهشی قبلی قیمت  میباشد. مقاومتی که پیش روی قیمت قرار دارد 337 تومان میباشد. اگر سهم بتواند از ان عبور کند مقاومت بعدی پیش روی  365 تومان میباشد ولی اگر قیمت نتواند337 تومان را به طرف بالا بشکند اولین حمایت پیش رو قیمت 291 تومان است که در صورت شکست ان  به طرف پایین حمایت بعدی قیمت 227 تومان است.  حال اگر قیمت 227 تومان نیزنتواند دربرابر کاهش  توسط بازار حمایت شود هدف مهمی که برای قیمت وجود دارد 185 تومان میباشد که محدوده حمایتی خیلی مهمی برای سهم میباشد ودر ان قیمت به احتمال بسیار زیاد روند نزولی خود را به پایان رسانده و  و شروع به رشد میکند.

lesarma تصویر تحلیل تکنیکال لسرما ، دزهراوی ، فلامی

داروسازی‌زهراوی‌ (دزهراوی):

شنیده ها حاکی از افزایش سرمایه  ۵۲۵% در ۲ مرحله این شرکت دارد که بخشی از آن نیز از محل انباشته است.

شرکت ذاروسازی زهراوی در بازه هفتگی نمودار  با اندیکاتورهای  استوکاستیک و   R S I  واگرایی منفی داده است.

در بازه کوچکتر نمودار روزانه شرکت را بررسی مینماییم. در بالای نمودار ودر قیمت  5655 تومان الگوی پوشای نزولی تشکیل شد که نشان از کاهش قیمت در اینده نزدیک  دارد. در حال حاضر یک حمایت در قیمت 5252 تومان  و یک مقاومت در قیمت 5655 تومان وجود دارد . همانطور که در تحلیل های پیشین هم درباره حمایت و مقاومت گفتیم اگر سهم بتواند مقاومت  5655 تومان را با قدرت به طرف بالا بشکند  سهم به رشد خود ادامه میدهد ولی اگر نتواند و کاهش یافته و حمایت  5252 تومان را به طرف پایین بشکند  فرضیه نزولی بودن قیمت تحقق یافته و سهم با کاهش قیمت مواجه خواهد شد . در این صورت اولین حمایت مهمی که در سر راه قیمت وجود دارد  4338 تومان و حمایت بعدی در قیمت  4107 تومان میباشد

dezahravy2 تصویر تحلیل تکنیکال لسرما ، دزهراوی ، فلامی

لامیران‌ (فلامی):

 اخبار رسیده از این شرکت حمایت از احتمال درخواست افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها دارد. اما مشکل بزرگ این شرکت عدم تعامل مدیران با خارج از شرکت می باشد.این روزها حجم معاملات و نحوه خرید و فروش های شرکت کمی مشکوک می زند.

سهم  پس از رشد خود و رسیدن به قیمت  470 تومان با تشکیل الگوی سر و شانه به صعود خود پایان داد و پس از شکستن خط گردن  وارد دوره نزولی گردید  همانطور که می بیبنیبد یک مثلث واگرا  تشکیل شده است که قیمت در داخل مثلث در حال نوسان است.  فلامی برای اینکه بتواند رشد کرده و وارد روند صعودی شود باید بتواند مقاومت 367 ( ضلع بالایی مثلث ) را  به طرف بالا بشکند.

هم اکنون اندیکاتور R S I روی خط روند صعودی خود قرار دارد و قیمت هم در داخل مثلث واگرا بر روی خط روند در قیمت 305 تومان که محدوده حمایتی است قرار دارد  . در صورتی که قیمت 305  تومان به پایین  و حمایت  R S I هم شکسته شود  قیمت به سوی  220 تومان و در صورت حمایت نشدن در این قیمت ،به سوی هدف قیمتی ما در کف پایینی مثلث در قیمت 202 تومان کاهش می یابد

FELAMI تصویر تحلیل تکنیکال لسرما ، دزهراوی ، فلامی

 تحلیل تکنیکال لسرما ، دزهراوی ، فلامی

 

 

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن