تحلیل تکنیکال لیزینگ‌خودروغدیر (ولغدر)

1102
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ليزينگ‌خودروغدير (ولغدر) Reviewed by ارش حکمت on Sep 23Rating:

 

 

تحلیل تکنیکال لیزینگ‌خودروغدیر (ولغدر) :


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

با نگاه به نمودار ولغدر در بازه زمانی روزانه ، الگوی پرچم به چشم میخورد که در طی معاملات روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری ، قیمت ضلع بالایی پرچم را شکست که این اتفاق نوید بخش شروع حرکت صعودی جدید در سهم میباشد . هدف کلاسیک الگوی پرچم ، رشد به اندازه 100% دسته پرچم میباشد که در ولغدر این هدف  3110 ریال میباشد .

تحلیل تکنیکال لیزینگ‌خودروغدیر (ولغدر) تصویر تحلیل تکنیکال ليزينگ‌خودروغدير (ولغدر)

 

با نگاه به ایچیموکو ، قیمت به داخل ابر کومو نفوذ کرده است و خود را به بالای  مقاومت 1900ریال رسانده است و در حال حاضر 1900 ریال تبدیل به حمایت سهم شده است .مقاومت 2000 ریال قسمت بالایی ابر کومو میباشد که به عنوان مقاومت فعلی میباشد . نکته مثبت دیگر قرار گرفتن قیمت بالای تنکان سن میباشد که سیگنال اولیه رشد میباشد .

تنها نکته منفی نمودار قرمز بودن ابر کوموی اینده میباشد .

تحلیل تکنیکال لیزینگ‌خودروغدیر (ولغدر) :  تصویر تحلیل تکنیکال ليزينگ‌خودروغدير (ولغدر)

 

بنابراین با توجه به توضیحات بالا سیگنال اولیه رشد صادر شده است و افراد ریسک پذیر میتوانند در محدوده فعلی با حد ضرر 1900 ریال اقدام به خرید کنند و افراد ریسک گریز منتظر شکست مقاومت 2000ریال باشند و بعد از شکست اقدام به خرید نمایند

مقاومتهای پیش رو 2000 ریال و 2200 ریال و 2370 ریال میباشند .

حمایت مهم سهم  1900 ریال میباشد .

 

همیشه به یاد داشته باشید که : معامله گر خوب ، معامله گر با نظم و انضباط است .

(موفق و پیروز باشید )

 

bashgah-banner

2 نظرها

نطر گذاشتن