تحلیل تکنیکال مبین | پتروشیمی مبین

123
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال مبین | پتروشیمی مبینReviewed by سایت تحلیلها on Feb 2Rating: 4.5تحلیل تکنیکال مبین | پتروشیمی مبین تحلیل تکنیکال مبین | پتروشیمی مبین

تحلیل تکنیکال مبین | پتروشیمی مبین

پتروشیمی مبین در موج 3 صعودی خود قرار دارد و در حال حاضر با محدوده مقاومتی 3600 ریال تا 3670 ریال برخورد کرده . در صورت عبور از این محدوده با مقاومت 3763 ریال روبرو خواهد شد که در صورت عبور از آن ، وارد یک فاز صعودی قدرتمند خواهد شد. هدف این فاز صعودی را در کوتاه مدت می توان 4259 ریال در نظر گرفت. اندیکاتور OSC  نیز موج 3 صعودی این سهم را تایید می کند.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در صورت اصلاح محدوده حمایتی 3471 ریال تا 3520 ریال را می توان مد نظر قرار داد و در صورت شکسته شدن این محدوده می توان گفت سطح 3386 ریال در مرحله اول و سطح 3311 ریال در مراحل بعدی قرار دارند. سطح آخر که  3234 ریال می باشد ، برای سهم مهم متصور می شود و در صورت شکسته شدن ، می توان سناریوی صعودی را نادیده گرفت. (از سطوح فیبوناچی استفاده شده)

رنگ JTI قرمز بوده و این مطلب نشان از ورود پول هوشمند در این سهم می باشد.

شکل تحلیل تکنیکال مبین | پتروشیمی مبین

 

منبع : شرکت کارگزاری سهام بارز

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن