تحلیل تکنیکال مرقام | ایران ارقام

194
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال مرقام | ایران ارقامReviewed by سایت تحلیلها on Mar 5Rating: 5.0تحلیل تکنیکال مرقام | ایران ارقامتحلیل تکنیکال مرقام | ایران ارقام

تحلیل تکنیکال مرقام

تحلیل تکنیکال مرقام | ایران ارقام

همان طور که نمودار تکنیکال مرقام نشان می دهد، سهم در دو ماه گذشته از محدوده 200 تومان تا 380 تومان رشد بسیار مطلوبی از خود نشان داده است. همچنین محدوده سقف قیمتی 380 تومان به عنوان یک محدوده مقاومتی در حال عمل کردن می باشد.
مرقام با توجه به تراکم معاملاتی در 325 تا 380 تومان در حال تشکیل الگوی پرچم نیز می باشد که سهم با عبور از محدوده 363 تومان ضلع بالای پرچم را شکسته و هم اکنون در حال پولبک به این محدوده می باشد. حداقل هدف این پرچم می تواند محدوده 500 تومان باشد.
محدوده قیمتی 335 – 340 تومان محدوده حمایتی بسیار مهمی برای سهم می باشد که برای سرمایه گذاران کوتاه مدتی که می تواند نقش حد ضرر را بازی نماید.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری خبرگان سهام
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن